indywidualni.org


Odc. 50 – I amsterdam

Niestandardowa publikacja, będąca zapisem atmosfery panującej pewnego popołudnia w Amsterdamie. Tuż przy fontannie i charakterystycznym „I amsterdam” występował pewien artysta. Wedle wizytówki, którą wziąłem był to Rupert Blackman. Zapraszam wraz z pewną Agnieszką do pachnącego „sztuką” miasta. Podcast inny niż jakikolwiek dotychczasowy odcinek, dobry do łóżka tudzież jako tło muzyczne pokoju o poranku.
[czas trwania ~30 minut, 29.9 MB ]
 


 http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=52

♫ [ plik ]  Pobierz odcinek!

| Open Player in New Window

  

  • Artysta bardzo interesujacy. Mmilo ze podales jego nazwisko i milo ze tak wiele czasu i uwagi poswieciles by zarejestrowac jego wykonania pelne emocji interpretacje. Milo sie sluchalo z tymi odglosami amsterdamu w tle.

  • Ten Wasz kolega z kastetem to miał wyobraźnię niezłą. Życie nie jeden raz pokazuje, że takie „dodatki” które z założenia mają pomóc częściej wpędzają w kłopoty.

  • 420

    Krzysztofie – bardzo udany odcinek. Poczułem ten klimacik.

  • Bardzo fajnie, że nagrałeś tego ulicznego artystę. Zdecydowanie uzupełnił on przedstawiony w podkaście klimat. Zawsze jak jestem w nowych miejscach to staram się rejestrować oryginalne odgłosy „ulicy”, jak choćby w odc.2 Próby Mikrofonu zatytułowanym „Tureckie wspomnienia”.