indywidualni.org


Archiwum dla:  listopad, 2008


Odc. 12 – Staszicowo-koncertowy

Relacja z największego przeglądu muzyki różnej na wschód od Wisły! Ekskluzywne wywiady z zespołami Pink Freud (gwiazda!), Oversight, Sensithief (zwycięzcy!) i POON-CHECK Sound System. XX przegląd Muzyki Różnej Staś 2008 okazał się rewelacyjnym konkursem o naprawdę wysokim poziomie. Co jeszcze? Dużo muzyki, opinii uczestników, wypowiedzi organizatorów oraz komentarze ludzi z mojego najbliższego grona!
[czas trwania 30:51 minuty, 28.2 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

27 komentarzy

Odc. 11 – Dyskusyjno-szkolny

Luźna rozmowa na tematy okołoszkolne, przeplatana muzyką lansowanego przeze mnie ostatnimi czasy zespołu Oversight ze Świdnika. Aż trzy rewelacyjne żarty mistrza dowcipu i dobrego smaku, Wasila. Co więcej? Jest to pierwszy odcinek plenerowy nagrywany na moim nowym ZOOM’ie H2. Kamil, Jeti, Jeż, Fryc i Wasil razem ze mną zapraszają do odsłuchania dzisiejszego, nietypowego odcinka! Hmmm…
[czas trwania 21:41 minuty, 19.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

13 komentarzy

Odc. 10 – Refleksyjno-podcastowy

Jak zrobić, żeby ci się chciało jak ci się nie chce, a nikomu w twoim otoczeniu również się nie chce? Dziś kilka wskazówek o tym jak rozbudzić w sobie „możność”, nie zatracając się w jej braku. Oprócz dobrych rad komentarze do nich nawiązujące, podsumowanie kilkunastu tygodni nagrywania oraz rewelacyjny żart. Przypominam o konkursie na promosa oraz o ściepobraniu! Przepraszam za tygodniową przerwę w nadawaniu.
[czas trwania 27:06 minuty, 18.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

13 komentarzy

Odc. 9 – Symboliczno-konkursowy

Dziś o symbolach mylnie kojarzonych z satanizmem, symbolach kontrowersyjnych dla przeciętnego słuchacza. Postaram się wyjaśnić znaczenie i pochodzenie kilku „piekielnych” znaków, które symbolizują skrajnie pozytywne rzeczy. Dziwnym trafem społeczeństwo polskie, wykazując wielką ignorancję odrzuca dziedzictwo starożytnych znaków już na starcie. Dodatkowo konkurs z nagrodami! Zapraszam do słuchania!
[czas trwania 33:26 minuty, 22.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

8 komentarzy