indywidualni.org


Archiwum dla:  maj, 2009


Odc. 36 – Hip-Hop

Michaś, człowiek niesamowicie pozytywny, przybliża słuchaczom dość niszowy gatunek muzyczny. Dziś o hip-hopie, a dokładniej o trzech wybitnych zdaniem Michała polskich raperach ( O.S.T.R., Łona, Fisz ). Co więcej zapowiadamy serię „kulturalnych odcinków” nagranych na nadchodzącej wielkimi krokami Nocy Kultury. Skoro o kulturze mowa, odcinek został zarejestrowany w Klubie Centrala, w Centrum Kultury w Lublinie.
[czas trwania ~25 minut, 23.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

13 komentarzy

Odc. 35 – Lubelskie Juwenalia

Agata, najwierniejsza słuchaczka i współprowadząca razem ze znanym już Wam Frycem oraz moją skromną osobą komentują przebieg tegorocznych, lubelskich Juwenaliów. W odcinku ogłaszam również otwarcie nowego, nieoficjalnego kanału publikacji ( RSS 2.0 ), gdzie pojawiać będą się wszelkie nieoficjalne, często nieprzyzwoite materiały dodatkowe. Z tego miejsca zapraszamy na dzisiejszy dość spontaniczny odcinek.
[czas trwania ~22 minuty, 20.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 34 – Magiczny Lublin

Lublin jest miastem niewątpliwie pozytywnym. Panna Dorota, wcielająca się dziś w rolę towarzyszki-przewodniczki przedstawi razem ze mną miasto od strony rzeczywistej i jakże naturalnej. Popołudniowa przechadzka po Ogrodzie Saskim, spacer po Starym Mieście, fakty historyczne, wizyta w punkcie informacji turystycznej, nadchodzące wydarzenia kulturalne oraz treści czysto rozrywkowe. Zapraszamy do słuchania!
[czas trwania 39:00 minut, 35.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy