indywidualni.org


Archiwum dla:  maj, 2011


Odc. 120 – W kuchni nad ranem

Wulgarni, nie zwracając uwagi na położony obok rejestrator, o czwartej nad ranem, po powrocie z koncertu zespołu Strachy na Lachy, podczas którego śpiewali wraz z zespołem każdą piosenkę. Młodzi gniewni, siedzą w kuchni, na podłodze, Ada okryta kocem, Jeti z fajką, niekiedy Fryc w tle, rozmawiają. Jedyna tak marna publikacja, ostatnia przed sesją egzaminacyjną. Kochamy Juwenalia Krakowskie!
[czas trwania 40:00, 36.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy

Odc. 119 – Wiersze z szuflady

Był czas, gdy siedziało się w kuchni, piło skrzyp i recytowało wiersze. W mojej redakcyjnej szufladzie nic nie ginie. Nieraz Anna recytowała coś „na antenie” – tym razem jednak zamieszczam wszystko w całości. Dlaczego mnie natchnęło żeby to zrobić? Sam nie wiem. Wczułem się i chciałem stworzyć coś ładnego. Może się udało. Inspiracją na odcinek był utwór pewnego pianisty z Japonii. Więcej herbat.
[czas trwania 7:00, 8.18 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

6 komentarzy

Odc. 118 – Podcasterów dwóch

Młody, pozytywny podcaster, Crzszman, spotkał się ze mną na Krakowskim Rynku, celem ponagrywania luźnej gadki-szmatki. Publikuję krótką rozmowę ze stale rozwijającym się autorem podcastu (m. in.) Jaskinia Głupoty. Musiałem zmykać na spotkanie z moimi lubelsko-warszawskimi znajomymi, więc zbyt długo nie rozmawialiśmy. Tak czy inaczej chwila o tym co piszczy w branży podcastowej.
[czas trwania 15:00, 13.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

12 komentarzy