indywidualni.org


Archiwum dla:  listopad, 2009


Odc. 53 – Voo Voo

Wywiad z Wojciechem Waglewskim, liderem zespołu Voo Voo. (Voo Voo gra zróżnicowaną muzykę, opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur i dużej ilości improwizacji. Ostatnio w ich twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych ) Pytania zadaje Michaś. Wywiad znają już słuchacze poprzedniego odcinka, tj. relacji z Przeglądu Staś.
[czas trwania 10:00, 9.55 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

3 komentarze

Odc. 52 – Staś 2009

XXI Przegląd Muzyki Różnej Staś 2009 to wydarzenie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Jako jeden z głównych organizatorów miałem okazję pomagać w przedsięwzięciu owocnie i skutecznie. Padł rekord – wszystkie bilety zostały wyprzedane, zapełniliśmy aulę I LO w Lublinie. W odcinku moc wspomnień, wywiadów, trochę nieprofesjonalnego humoru oraz wywiad z Wojciechem Waglewskim z zespołu Voo Voo.
[czas trwania 1:00:00, 55.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

10 komentarzy

Odc. 51 – Amsterdam (zmęczony)

Podróżując przez pół Europy człowiek może się zmęczyć. Zapraszam na ciąg dalszy ostatniej publikacji, tzn. zapisu atmosfery panującej w Amsterdamie. Tym razem głównie Plac Dam, mosty, kwiaty oraz wysoce odczuwane zmęczenie. Miałem mało materiału, na dodatek trochę nudnego, więc przedstawiam całość w dość niepokojącej formie. Tym samym kończę wizytę w Holandii. Na flickr’ze pojawiły się zaległe zdjęcia!
[czas trwania 15 minut, 13.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

8 komentarzy

Odc. 50 – I amsterdam

Niestandardowa publikacja, będąca zapisem atmosfery panującej pewnego popołudnia w Amsterdamie. Tuż przy fontannie i charakterystycznym „I amsterdam” występował pewien artysta. Wedle wizytówki, którą wziąłem był to Rupert Blackman. Zapraszam wraz z pewną Agnieszką do pachnącego „sztuką” miasta. Podcast inny niż jakikolwiek dotychczasowy odcinek, dobry do łóżka tudzież jako tło muzyczne pokoju o poranku.
[czas trwania ~30 minut, 29.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

Odc. 49 – Na Bosaka  [ live ]

Zespół Na Bosaka grał ostatnio w lubelskim klubie Archiwum. Zasiadłem przy stoliku, rozłożyłem sprzęt, przyniosłem kufle złocistego płynu i zacząłem nagrywać. W sobotę idę do pewnego radia promować Przegląd Staś 2009, więc pewnie i tam puszczę fragmenty jako, że Aga i reszta kapeli praktycznie dostali się na konkurs. Koncert trwał godzinę. Dwie piosenki z żalem usunąłem – „przepaliły się” (np. „Jenny don’t be hasty”).
[czas trwania 50 minut, 45.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 48 – Dijon & wspomnienia

Dijon to francuskie miasto słynne przede wszystkim z produkcji musztardy. Szczerze mówiąc musztarda wcale nie jest najważniejsza, choć na potrzeby odcinka przyjmuję, że tak jest. Pierwsze minuty to spacer po mieście. Następna część nagrania to luźne wspomnienia, z podróży po Francji, wprost z ciasnego pokoju hotelu Formuła 1. Warto tego słuchać?
Czy ja wiem… może macie coś lepszego do roboty :)
[czas trwania 20 minut, 18.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

3 komentarze