indywidualni.org


Archiwum dla:  październik, 2010


Odc. 101 – Noc z Lacrimosą

Z uwagi na ponurości jesienne, brak współprowadzących oraz niskie zainteresowanie podkastem przechodzę na urlop. Redakcja ponagrywa, zmontuje coś, pomyśli i wszystko wróci do normy. A już teraz na łamach podkastu mistrzostwo świata, czyli audycja Noc z Lacrimosą, którą na antenie Trójki poprowadził Tomasz Beksiński. 3 godziny, które bez wątpienia zmieniły polską radiofonię. Wracam niebawem.
[czas trwania ~3:00:00, 244 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy

[Ogłoszenie]  XXII Przegląd Muzyki Różnej Staś 2010

Znany jest już termin tegorocznego dwudziestego drugiego Przeglądu Muzyki Różnej „Staś”. W tym roku przegląd odbędzie się 26 listopada. Gwiazdą jest zespół Kim Nowak. Wasze demówki możecie dostarczać do 19 listopada 2010 do sekretariatu I LO w Lublinie.

Przegląd Muzyki Różnej „Staś” w I LO w Lublinie narodził się w 1988 roku w niejasnych okolicznościach, zmieniającego się ustroju politycznego naszego kraju. Z początku traktowany jako przedłużająca się, głośniejsza dyskoteka, z roku na rok rósł w siłę i żył dostatniej, dzięki uprzejmości firm, sklepów, banków i innych ludzi rozumiejących, że młodzi ludzie  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy

Odc. 100 – Stówa… i ch*j

Po ponad dwóch latach nieustannego nadawania podcast osiąga pewien próg – setka odcinków (a nawet trochę więcej) za nami. Jakże by zatytułować tę wiekopomną publikację? Z pomocą przychodzi współlokator Grześ, tytuł wydaje się być adekwatny do dzisiejszego miksu. Moi drodzy, zapraszam również do zapoznania się z jesienną edycją Magazynu Podcastofon, gdzie również się pojawiam. Komentujcie!
[czas trwania 30:00, 34.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy

Odc. 99 – Tarja Turunen (@Kraków)

Szanowny redaktor wraz z panną Martą wybrał się w pewną sobotę do krakowskiego klubu Studio na fantastyczny koncert. Występowała wówczas Tarja Turunen z zespołem. Niczym majestatyczna bogini, śpiewała dla swoich wielbicieli niemalże przez 2 godzinny. Cały występ miałem okazję zarejestrować, a teraz czas na publikację. Polecam – 100 minut czystego piękna, zdecydowanie najlepsza moja publikacja.
[czas trwania 1:40:00, 114 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz

Odc. 98 – Witaj Krakowie!

Pierwszy dzień w Krakowie – obiecane nagranie wreszcie trafia do sieci. Kilka moich słów o nowym miejscu zamieszkania. Wydawać by się mogło, że jest to podcast ponury, ale można doszukać się w nim wiele pozytywów. Teraz, gdy zaczął się rok akademicki wszystko zaczyna mnie nieco przygaszać. Tak czy inaczej wciąż czuję, że będzie tu świetnie, już jest dobrze. Zapraszam na krótkie nagranie znad brzegu Wisły.
[czas trwania 15:00, 13.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

6 komentarzy

Odc. 97 – Wasil z Lublina

Antenę przejmuje Maciuś. Gdy pożyczał ode mnie mikrofon, w ostatnich dniach września, liczyłem na dłuższe nagranie związane z fizyką i przemijaniem. Sam zainteresowany nagrał jednak krótki, smutny monolog życiowy, czekając na przystanku autobusowym. Teraz, gdy pożegnałem się z Lublinem, naprawdę miło mi się słucha ów nagrania. Podcast jest niejako kontynuacją odc. 43, również autorstwa Wasilewskiego.
[czas trwania 15:00, 13.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze