indywidualni.org


Archiwum dla:  grudzień, 2008


Odc. 16 – Zespołowo-dietetyczny

Luźna rozmowa z panem Rege, gitarzystą, a zarazem liderem młodego lubelskiego zespołu Kierownik Działu Skarg. Poruszamy tematy związane z muzyką oraz istnieniem młodej kapeli. Następnie gość zdradza parę ciekawostek dotyczących odchudzania się, czy też „tracenia w obwodach”. Miejsce, które wybraliśmy do nagrania było nieco hałaśliwe za co przepraszamy. Na koniec piosenka o świętach autorstwa Martina Lechowicza.
[czas trwania 30:29 minuty, 27.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy

Odc. 17 – Wigilijno-podcastowy

Wigilia podcastowa w radiowej Trójce. Redaktor Janusz Deblessem zaprasza do swojej audycji czołowych polskich podcasterów, tj. Filipa Dawidzińskiego, Gosię Samosię, Borysa Kozielskiego, Łukasza Witkowskiego oraz kilka innych osób. Nagranie w stanie surowym. Wybaczcie, ale nie chciało mi się ciąć wszystkich tych kolęd i przerywników muzycznych. Podcast dla spóźnialskich! Mam trochę uwag, ale to poniżej…
[czas trwania 1:52:27 godziny, 51.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy

Odc. 15 – Muzyczno-klasyczny

Odcinek z panną Agnieszką. Przybliżamy, a właściwie Agnieszka przybliża słuchaczom pojęcie muzyki klasycznej, mówiąc o twórcach danych epok. Co więcej? Informacje o Mozarcie, Bachu, Chopinie, Czajkowskim, Kilarze, ze szczególnym skupieniem na osobę Wolfganga Amadeusza Mozarta, którego to utwory zwykle słyszycie w podkładach mojego podcastu. Mam nadzieję, że przekonamy Was do takiej muzyki!
[czas trwania 27:08 minuty, 24.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

14 komentarzy

Odc. 14 – Życiowo-dziecinny

Dziś mówię o tym, dlaczego nie powinniśmy pozwolić zabić w sobie cząstki dziecka. Najwyraźniej dzieci jako jedyne wolne są od wszelkich schematów rządzących obecnym światem, mają ogromny dystans do danego zagadnienia. Aha! Zrobiłem nowe PROMO, więc jeśli ktoś chce wspomóc promocję podcastu to proszę o zamieszczanie w swoich audycjach! A teraz zapraszam, więc na odcinek czternasty ;)
[czas trwania 22:07 minuty, 20.2 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

10 komentarzy

Odc. 13 – Gówniano-mikołajowy

Świat wypełniony wszechobecnym, kulturowym gównem nie jest nam wszystkim obcy. Są jednak ludzie z niezwykle dużym dystansem, zakochani w nietypowych dziełach sztuki i wszelkich pochodnych, na przykład f'(x), g'(x) … hah, taki *żart*. Mówiąc krótko z Wasilem i panną Dorotą rozmawiamy na tematy związane z powszechnym gównem, tandetą, CAMP’em. 40 minut charakterystycznego humoru i podejścia do świata.
[czas trwania 41:51 minuty, 38.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

16 komentarzy