indywidualni.org


Archiwum dla:  kwiecień, 2009


Odc. 33 – Marek Andrzejewski

Odcinek poświęcony lubelskiemu bardowi, Markowi Andrzejewskiemu, członkowi zespołu Federacja (dawniej Lubelska Federacja Bardów). Skrótowo przedstawiam pieśniarza, zamieszczam fragmenty utworów, a następnie publikuję zapis rozmowy z Auli im. Bolesława Prusa w I LO w Lublinie. Tam to właśnie bard udzielił zebranym uczniom krótkiego wywiadu i wykonał kilka swoich piosenek. Zapraszam na audycję! :)
[czas trwania ~22 minuty, 20.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

3 komentarze

Odc. 32 – Kulturalno-osobisty

Podcast z Placu Po Farze w Lublinie. Razem ze mną Agata i Wojtek dyskutują na temat współczesnej kultury osobistej. Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich czytelników MM Lublin, którzy zobaczą w poniedziałkowej gazecie buzię moją i Wasila. Pozdrawiamy osoby spotkane na Starym Mieście oraz Skwarę, Filipa z Irlandii i autora cudownego podcastu DailyImprov.net, którego utwór zamieszczam na koniec audycji!
[czas trwania 24:00 minuty, 21.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 31 – Warsztaty dziennikarskie : part 1

Warsztaty dziennikarskie organizowanie przez III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie z roku na rok stają się coraz lepsze. Redakcja Podcastu Indywidualnego pojawiła się ostatniego dnia tegorocznych warsztatów, by zarejestrować kilka wykładów poświęconych pracy w rozgłośni radiowej. Zgody na publikację, bezinteresownie tudzież pół świadomie udzielił jeden z prowadzących. Głos przejmuje pani Magdalena Lipiec z Radia Lublin.
[czas trwania 55:00 minut, 50.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 30 – Koncertowo-niesamowity

Zapis koncertu zespołu Na Bosaka, którego wokalistką jest znana i lubiana przez słuchaczy panna Agnieszka. Występ świetny, poruszający choć nagranie nie odzwierciedla tego tak wyraźnie. Pełny ludzi Pub Kobra w Świdniku nie ma zbyt dobrej akustyki, a momentami istoty ludzkie tłumią nieco wysokie tony. Tak czy inaczej jest to jeden z najlepszych moich materiałów. Razem z Wojtkiem i Frycem zapraszam na 30 już odcinek! :)
[czas trwania 43:00 minuty, 39.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy

Odc. 29 – Muzyczno-pasjonujący

Odcinek ambitny, bardzo dobry, głównie o muzyce rockowej lat ’70, ’80 i ’90. Goście już Wam znani: Wojtek, Fryc oraz Kamil. Cóż robimy? Starszym przypominamy, młodszych douczamy, czym jest prawdziwe, dobre gitarowe granie. Wystąpiły ogólnie niedopuszczalne słowa języka polskiego, w związku z czym oznaczam jako explicit. Pozdrawiamy i zapraszamy (słuchaczy w każdym wieku!) na jakże ciekawy odcinek.
[czas trwania 47:00 minut, 43.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy