indywidualni.org


Archiwum dla:  luty, 2010


VC #1 – Towarzyszkość

Pierwszy odcinek video na łamach Indywidualnego – zapraszają Ania oraz pan Krzyś. W nagraniu okazuje się kim tak naprawdę jest dla mnie Ania. Czy to z żalem czy bez niniejszym stwierdzam, że drugi już sezon mojego podcastowania zakończył się, przynajmniej oficjalnie. Zapraszam na nowe publikacje po maturze. Artystycznie i fotograficznie zapanowała towarzyszkość!  (w kanale RSS wersja iPod ready)
[czas trwania 10:45, 66.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

13 komentarzy

Odc. 66 – Antywalentynki

Ania i Pan Krzyś spędzili swoje „Antywalentynki” bardzo wyszukanie. Mianowicie w Tekturze załapali się na pokaz niemieckiego, nekrofilskiego filmu porno, a następnie spacerowali po Lublinie, kontestując dzień 14 lutego. Rozmawiali z pewnym podchmielonym panem, robili zdjęcia… Ania użyła kilku słów powszechnie uważanych za wulgarne, więc odcinek nie nadaje się dla pacholąt. Niedługo podcastowa niespodzianka!
[czas trwania 15:00, 14.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

Odc. 65 – Świdnik Trip

Pewnego dnia redaktor wybrał się do Świdnika na koncert zaprzyjaźnionego Nabosaka. Pojechał tam z pewną wyjątkową i tajemniczą niewiastą – Anią. Z racji ów tajemniczości niewiele o niej mogę dziś powiedzieć, choć niewątpliwie w kolejnych odcinkach wszystko może się wyjaśnić :) Jakość nagrań jest nienajlepsza, gdyż akustyka pubu była koszmarna. Następnie wraz z Anią zaszyłem się w pewnym ciekawym miejscu…
[czas trwania 20:00, 18.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz

Odc. 64 – Komplikacje prawne

Historia, która mi się przydarzyła jest dość niemiła – ktoś podszył się pod moją osobę dostając mandat MPK Lublin i teraz ów firma straszy mnie grzywnami i sądami. Odcinek bez cięcia, ekspresowy. Jeśli przydarzyło ci się coś podobnego to proszę napisz, jestem ciekaw jak taka sytuacja może się zakończyć. „Przyjemna” piosenka to utwór zespołu Nabosaka, zmiksowany przeze mnie ponownie jakiś tydzień temu.
[czas trwania 15:00, 13.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy

Odc. 63 – Pysia, Pysia!

Panna Pysia, nie byle jaka nimfa, towarzyszka pana Fryca, odchodzi właśnie swoją rocznicę narodzin. Publikuję dziś „Pysiowy Prezent” czyli 10 minut audio wspomnień z pysiowych wojaży tudzież kawiarni. Znajdują się tutaj m. in. treści nigdy wcześniej niepublikowane, odnalezione w czeluściach krzysiowej, podcastowej szuflady. PS: Pozdrowienia dla wszystkich towarzyszek życia, które uskrzydlają zagubionych chłopców.
[czas trwania 10:00, 9.28 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

8 komentarzy