indywidualni.org


Archiwum dla:  grudzień, 2009


Odc. 58 – Zimowe rozmowy

Ostatnia publikacja bieżącego roku. Dziś słuchaczka Weronika, która już raz miała okazję coś zakończyć, bo kończyła pierwszą serię Indywidualnego, kończy ze mną rok 2009. W nagraniu coś o planach na rok 2010, o tym co przeminęło oraz coś o atmosferze pięknego grudniowego dnia. Wspomnieliśmy o Podcaście Tabaczanym. Z drogimi słuchaczami spotkam się najprawdopodobniej w styczniu, niedługo.
[czas trwania 30:00, 27.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy

Odc. 57 – Spotkanie na szczycie

Trzech podcasterów „szczytuje” w warszawskiej restauracji. De Pietro, Martin, Koras oraz siedząca obok Becia i Wasil rozprawiają swobodnie na tematy pozytywne. Odcinek z gatunku momentami-zabawny-chaos jest pamiątką pierwszej części spotkania, w gruncie rzeczy obcych sobie ludzi. Czasem zapominamy, iż na stoliku w ogóle stoi mikrofon. Myślę, że da się przez te 20 minut jakoś przebrnąć. Czasem pada słowo _uj!
[czas trwania 20:00, 18.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy

Odc. 56 – Weronika, zima, uśmiech!

Weronika to urokliwa, młoda dziewczyna, którą poznałem w lipcu w Chorwacji. Zaraz po pierwszym spotkaniu postanowiłem nagrać z ów nimfą 45 odcinek podcastu. O dziwo zareagowała pozytywnie i tak zaczęła się nasza znajomość. Widzieliśmy się przez kilka dni. Myślałem, że Weronika „pozostanie” jedynie w naszym nagraniu. Myliłem się. Widziałem się z nią ostatnio – wciąż rozumiemy się praktycznie bez słów.
[czas trwania 20:00, 18.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

9 komentarzy

Odc. 55 – Radio eR & Pysie

Ostatnie w tym roku nawiązanie do minionego Przeglądu Staś. 14 listopada wraz z Pysią i Wojtkiem odwiedziłem studio katolickiego Radia eR. W cyklu Radio Młodych promowaliśmy przegląd muzyki organizowany przez moje liceum. Publikuję nagranie zarejestrowane przez realizatora Radia eR. Niestety „ekskluzywnej” relacji zza kulis zabrakło, gdyż w radiu człowieka wiecznie goni czas, jeśli ktoś wie o czym mówię.
[czas trwania 30:00, 27.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 54 – Złoty (Mikołajki)

Dokładnie rok temu wraz z Dorotą i Maciejem nagrywałem odcinek nr 13. Dziś spotkanie z nimfą się niestety nie udało. Tak czy inaczej wraz z Wasilem zarejestrowłem pewną swobodną (ironiczną!) rozmowę na tematy związane z życiem, często osobistym. W odcinku dość niedorzeczny konkurs z nagrodami niewątpliwie atrakcyjnymi (druga szczerze mówiąc atrakcyjniejsza…). Podcast NTDO był naszym sponsorem.
[czas trwania 30:00, 27.6 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

10 komentarzy