indywidualni.org


Odc. 45 – Ach, Weronika…

W minione wakacje, w Chorwacji, poznałem pannę jakże mi przyjazną i miłą. Weronika, swoją drogą młodziutka jeszcze dziewczyna, posiada umysł otwarty i jasny. Dana publikacja jest zlepkiem myśli wymienionych podczas długiej rozmowy z nowo poznaną, jest pewnym sposobem uwiecznienia wspomnień. Podcast mocno abstrakcyjny, bez większego przesłania. Weronika znikła z mojego życia, ale nagrania pozostają.
[czas trwania 20 minut, 18.5 MB ]
 


 http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=47

♫ [ plik ]  Pobierz odcinek!

| Open Player in New Window

  

 • 3cooh

  oryginalny odcinek, moim zdaniem ciekawszy niż poprzednie nagrane podczas twoich wojaży, może dlatego że bardziej naturalny. Z drugiej strony brzmicie jakbyście byli po „udanej nocy”, co trochę usypia;P. Krótko: chaotycznie ale przyjemnie:)

  podziwiasz fryderyka? chciałoby się rzec „co ty pitolisz?” ;P

 • Agata

  Ta kobieta strasznie przypomina mi Effelinke :D
  Ogólnie podcast fajny.

  Ble w ogóle jak ty możesz podziwiać tego GŁUPIEGO Fryderyka :P

 • Podcast mocno cięty ;) Ale w zasadzie nadaje to uroku całemu odcinkowi. Bardzo spodobała mi się muzyka jaką zamieściłeś. Chwała za linki :)
  Pozdrawiam

 • chorwacka weronika

  Cóż za nostalgia, tęsknię za Chorwacją. Muszę jeszcze raz napisać,bo mi się komentarz nie wstawił ;( Już nie pamiętam co wtedy pisałam..no ale cóż. Czekałam na ten nasz podcaścik. Szkoda, że nagraliśmy tylko jeden :/ Tak se właśnie przypomniałam, iż ten podcast miał trwać na początku jedyne 20 minut a rozciągnął się w pierwotnej wersji,aż do godziny. Był to bardzo miło spędzony wieczór. Pozdrawiam :D

 • Oczekiwanie na coś w życiu, poszukiwanie siebie, szukanie swojego miejsca na przyszłość, rzeczy które sprawiałby nam przyjemność po prostu będąc. Każdy z nas w swoim życiu ma taki czas, w którym kłębią się w nim niesprecyzowane te wszystkie wątki. Dobrze by było, gdyby nie ulatywały one później w oparach codzienności, która przychodzi tak niespodziewanie.

 • 420

  Relacja spotkania, jakie były relacje – to tylko domysły.
  Wiem, że to imię dla Ciebie będzie zauważalne, porównywane…
  Dzięki Tobie poznaliśmy częściowo Weronikę, tak jak Ty, będziemy o niej pamiętać…

 • Pingback: Odc. 56 – Weronika, zima, uśmiech! | Podcast Indywidualny()