indywidualni.org


Archiwum dla:  lipiec, 2010


Odc. 86 – Ona jest w ciąży!

Rudowłosa, blondyn i ciemnowłosy Jeti. Wspomnienia z Jarocina, rozmowy o Poznaniu, coś o naszej świeżej miłości to tego miasta. Szczypta Krakowa, do którego przeprowadzam się już w październiku. Zasadniczo maksimum słów, minimum cięcia, czyli 50 minut tego co słuchacze podcastu lubią najbardziej. Pod odcinkiem garść zdjęć, tradycyjnie autorstwa panny Marty. Zapraszamy na nocne rozmowy z pewnej lubelskiej łąki.
[czas trwania 50:00, 45.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

12 komentarzy

Odc. 85 – Closterkeller  [live]

Pewnego majowego dnia tego roku odbywały się w Lublinie Juwenalia. Spragniona zabawy i zimnego piwa gawiedź ruszyła na koncert zespołu Kult. Mało kto wiedział, że równolegle, w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim występował polski zespół gotycki, Closterkeller. Widownia była nieliczna, koncert kameralny. Closterkeller [myspace] na żywo brzmi najlepiej. Wam pozostaje nagranie prawie całego koncertu.
[czas trwania 1:50:00, 126 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

Brak komentarzy

Odc. 84 – Art of Sound:  Melancholy

Zupełnie nowa krótka forma, koncepcja powstała dziś nad ranem. Jak niektórzy wiedzą często zdarza mi się melancholizować mianowitość życia.  „Takie śmieszne, podoba mi się”, napisała po przesłuchaniu autorka zdjęć, którymi zilustrowałem nagranie. Czymże, więc jest nowy pomysł? Zapraszam na pewien miks słowno-muzyczny, dziś wariacja utworu „Black Satin” zespołu All India Radio. Nagrania z głębi szuflady.
[czas trwania 4:00, 4.83 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

8 komentarzy

Odc. 83 – Lipskie przygody

Fryderyk: Jedziemy do Lipska?, czytam na ekranie własnego telefonu jedząc obiad. – Teraz? Nie ma mowy, chwila zastanowienia, zawahania. – A kiedy mamy busa? – Za godzinę.  Decyzja… – Ok! Jedziemy.  Tym sposobem zupełnie spontanicznie odwiedziliśmy miasto Lipsko, Towarzyszkę Anię je zamieszkującą i Agatę Pysię, która spędzała u Ani kilka wakacyjnych dni. Podcast rasowo Indywidualny.
[czas trwania 30:00, 27.6 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz

Odc. 82 – Tylko Szybko

Pozytywne spotkanie z członkami oraz twórczością zespołu Tylko Szybko [ myspace ].
„Zespół powstał na początku 2009 roku z inicjatywy Piotrka Korycińskiego (gitara) i Bartka Kamińskiego (bas)(…) Muzykę można opisać jako poruszającą się w klimatach „około-bluesrockowych„. Obecnie resztę składu tworzą: Agnieszka Chrzonstowska (wokal), Maciek Bielak (gitara) oraz Michał Sternik (perkusja).”
[czas trwania 30:00, 27.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

3 komentarze