indywidualni.org


Archiwum dla:  wrzesień, 2010


Odc. 96 – Zbyszek Kowalczyk

Zbyszek Kowalczyk urodzony w 1972 r. w Lublinie. Z wykształcenia inżynier środowiska. Gdy miał 16 lat starszy brat Andrzej nauczył go stroić gitarę i od tamtej pory każdą wolną chwilę spędza w jej towarzystwie. Formacje, w których gra: Blueski, Zbycho i Towarzycho, Zorientowani, Starcy. Koncert dedykowany dla Klubu Seniora „Strumyk”. Od siebie mogę dodać – niechętnie, bądź chętnie witamy dziś polską jesień.
[czas trwania ~30:00, 30.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 95 – Viva España!

Zaczynamy na uliczkach Barcelony, opowiadamy o naszym pobycie w Hiszpanii. Cóż w tym odcinku? Uroki Costa Brava, opis naszego luksusowego hotelu, mentalność hiszpańskich imprezowiczów i wiele więcej. Tym razem weselej niż ostatnio, również minimum cięcia. Pomiędzy naszymi wejściami kilka przerywników, zarejestrowanych na hiszpańskich ulicach. Zapraszamy na ostatnią publikację wycieczkową.
[czas trwania 30:00, 27.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

3 komentarze

Odc. 94 – Wenecja & Monako

Pierwsza część przygód zachodnioeuropejskich czyli podcast prosto z fantastycznej wycieczki do Hiszpanii. Zaczynamy od Włoch, tzn. przyjeżdżamy na kemping pod Wenecją, zwiedzamy Wenecję. Następnie przez Francję docieramy do Monako. Podcast prosto z hotelu Formuła 1 pod Niceą. Dziś duża dawka luzu, cięcia jedynie kosmetyczne – zasadniczo pozwalamy sobie na zdrowy chillout.
[czas trwania 30:00, 27.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy

Odc. 93 – Oversight (@ Solo Życia)

Ich już znacie, wygrali Przegląd Muzyki Różnej Staś 2009. Ponadto często pojawiali się na łamach podcastu Indywidualnego. Oversight jako zwycięzca przeglądu Staś otworzył tegoroczne Solo Życia w Lublinie. „Zespół powstał w 2007 r. w Świdniku z pomysłu dwóch kolegów: Adama i Adriana. Skład kapeli uzupełnili z czasem Ruben – perkusista, basistka Hania oraz Justyna, która ostatecznie wskoczyła na wokal…”
[czas trwania ~30:00, 25.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz