indywidualni.org


Archiwum dla:  marzec, 2010


Odc. 70 – DR Soundsystem

Double Range SoundSystem [ link: myspace ] to nowy, lubelski projekt muzyczny w klimatach reggae/dancehall. W rolach głównych: ClassicMan – MC, DS – selecta. Zapraszam na krótką rozmowę z artystą, niegdyś członkiem martwego już zespołu Kierownik Działu Skarg. Podcast krótki, stworzony w sposób spontaniczny, ekspresowy. Nagranie pozbawione praktycznie montażu choć pozytywne.
[czas trwania 15:00, 13.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

3 komentarze

Odc. 69 – Filharmonia [koncert]

Tym razem muzyka klasyczna. César Franck – Symfonia d-moll. Zapraszam na nagranie zarejestrowane w maju ’09 w Filharmonii Lubelskiej. O ile dobrze pamiętam muzycy przygotowywali się do jakiegoś konkursu i urządzili otwartą próbę. Mmmm, za miesiąc matura, a ja ograniczyłem swoją obecność na łamach podcastu. Jak można zauważyć zamieszczam jedynie zapisy zarejestrowanych przeze mnie koncertów.
[czas trwania ~40:00, 34.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz

Odc. 68 – Starcy [koncert]

Witamy wiosnę, pierwszy dzień wiosny już za nami. Wczoraj odwiedziłem lubelskie Cax Mafe, gdzie odbywał się m. in. koncert zespołu Starcy. W rolach głównych Zbyszek Kowalczyk – gitary, Hrabia Dankton – bass, Majkel – perkusja.” Zapraszam na nagranie, które udało mi się zarejestrować podczas koncertu. Jakość może nie jest zachwycająca, ale muzyka to naprawdę kawał dobrego bluesa/rocka.
[czas trwania ~50:00, 49.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze

Odc. 67 – Manifest [film]

Spotkanie po latach, a właściwie po roku. Ubi, fotograf z odcinka nr 22 rozpoczyna przygodę z filmem krótkometrażowym, a jako dźwiękowca zatrudnia moją skromną osobę. Zapraszamy na podcast z planu filmu „Manifest„. Przed wysłuchaniem publikacji szczerze polecam obejrzenie ów filmu. Na podcastowym flickr’ze trochę zdjęć. Podziękowania dla Anny, partnerki Ubeuszka, za obraz „towarzyszki mrocznej”, zdobiący moją ścianę.
[czas trwania 30:00, 27.7 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

12 komentarzy