indywidualni.org


Archiwum dla:  styczeń, 2010


Odc. 62 – San Francisco (USA #1)

If you’re going to San Francisco. Be sure to wear some flowers in your hair (…)
Michaś, który gości w podcaście opowiada o swoich dwumiesięcznych wakacjach w Kalifornii. Dziś naszym tematem jest jakże „wyluzowane” San Francisco. Odcinkiem rozpoczynamy krótki cykl podcastów amerykańskich. Nagrywaliśmy w mojej ulubionej kawiarni – lubelskiej Cafe Lulu. Podcast moim zdaniem niezły.
[czas trwania 30:00, 27.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

Odc. 61 – In Brief

Z twórczością zespołu In Brief  [ myspace ] [ last.fm ]  zapoznałem się słuchając nagrań demo kapel zgłaszających się na Przegląd Muzyki Różnej Staś 2009. Ostatnio zdarzyło mi się być w lubelskiej Tekturze na koncercie m. in. In Brief. Zamieszczam na stronie krótką publikację o zespole, który uważam za dość interesujący. Pozdrowienia dla wszystkich moich pozytywnych rozmówców – miło nagrywać z takimi ludźmi.
[czas trwania 10:00, 9.41 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

Odc. 60 – Towarzyszka życia

Mowa dziś o nimfach. Odcinek nagrany w lubelskim pubie Karuzela wraz z szacownym panem Frycem. Wprowadzając mówimy o przemijającym „okresie młodocianym”. Następnie podejmujemy temat „towarzyszki życia”, a rozmowa nabiera formy dysputy. Niejako całe 40 minut rozmawiamy o towarzyszkach i myślę, że udało nam się wypowiedzieć coś wartościowego. Posłuchajcie do samego końca :)
[czas trwania 40:00, 36.6 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

19 komentarzy

Odc. 59 – Tomasz Beksiński

24 grudnia 1999 roku Tomasz Beksiński zniknął spośród żywych. Odcinek to próba oddania należytego hołdu wyjątkowemu pasjonatowi muzyki, filmów grozy, tłumaczowi oraz człowiekowi bardzo zdystansowanemu. Gdy w Trójce ukazywały się ostatnie audycje pana Tomasza zaczynałem dopiero szkołę podstawową. Dopiero później miałem okazję zaznajomienia się z tym co po Beksińskim pozostało.
[czas trwania 30:00, 27.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

10 komentarzy