indywidualni.org


Archiwum dla:  kwiecień, 2010


Odc. 75 – Black Velvet Band

Nagrania z koncertu lubelskiego Black Velvet Band [ link: myspace ].  „Muzyka BVB to wypadkowa inspiracji jego członków – wszystko zakorzenione jest w muzyce folkowej różnych krajów – od Szkocji, poprzez Irlandię, Francję aż po Ukrainę, wsparte charakterystycznymi brzmieniami instrumentów ludowych (…)”
Jak widać podcast muzyczny – do matury tylko na takie można liczyć.
[czas trwania 40:00, 36.6 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz

VC #2 – Studniówka

W styczniu roku bieżącego szanowny redaktor oraz wiele osób udzielających się na łamach podcastu przeżywało jak to Wasil określił „naprawdę grubą imprezę”. Studniówka I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie była niesamowita. Jako, iż dostałem DVD z filmem z balu przedmaturalnego publikuję w ramach podcastu ciekawszy fragment.
Realizacja:  M-Film – Wytwórnia Filmów Lublin.  (w kanale RSS wersja iPod ready)
[czas trwania ~3:00, 28.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy

Odc. 74 – O.S.T.R. (Adam Ostrowski)

„Autorytet w medialnym śmietniku” to temat spotkania ze słynnym polskim raperem. O.S.T.R. spotkał się z kilkoma setkami osób [1] [2] w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kilka godzin przed swoim koncertem w Lublinie. Redakcja podcastu w postaci osoby mojej i Michasia miała okazję uczestniczyć w spotkaniu, a nawet zarejestrować cały jego przebieg. Niesamowity wykład – polecam!
[czas trwania 2:00:00, 109 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy

Odc. 73 – Marta & Ewelina

Kolejne spotkanie po latach. O ile dobrze pamiętam panna Ewelina „kręcona” pojawiła się ostatnim razem w odcinku z Nocy Kultury [nr 37]. (Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.) Z Martą fotografką nie miałem jeszcze okazji spotkać się przy mikrofonie, więc jej osoba pojawia się w podcaście po raz pierwszy. Zapraszam na Plac po Farze w Lublinie gdzie odbyło się spotkanie z nimfami. Materiał zimowy, z szuflady.
[czas trwania 20:00, 18.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

Odc. 72 – Spotkanie 'po latach’

Odcinek z serii Spotkania po latach. Wstępem do cyklu może być odcinek nr 67, w którym spotykam się z Ubim. Tym razem zapraszam na spotkanie z Weroniką, nimfą, z którą miałem niegdyś okazję uczestniczyć w Studniówce tudzież nocy przesilenia letniego… Poznaliśmy się poprzez mój podcast, około roku temu. Spotkanie krótkie, aczkolwiek pozytywne. Zapraszam na kwadrans z czarnowłosą kobietą.
[czas trwania 15:00, 13.8 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

Odc. 71 – Nabosaka [próba]

Piwnica pewnego świdnickiego domu, zespół Nabosaka [ myspace ] w osłabionym składzie rozmawia z redaktorem podcastu. Perkusistka, Ola zachorowała i nie mogła zaszczycić nas swoją obecnością. Odcinek niesamowicie pozytywny – moc muzyki, anegdoty, wodzirejskie postępy Agnieszki. Momentami chaotycznie, momentami epicko. Pół godziny wesołkowatej próby zespołu zarejestrowane i złożone z rozmachem.
[czas trwania 30:00, 27.6 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

2 komentarze