indywidualni.org


Archiwum dla:  marzec, 2009


Odc. 28 – Miłosno-refleksyjny

Dywagacje miłosne w kontekście współczesnego, zepsutego, ‚seksualistycznie‚ ukierunkowanego świata. Czy ideał romantycznej, bezwarunkowej miłości ma jeszcze sens? Na pytanie powyższe jak i inne odpowiadają panna Dobrosława, pan Wasil oraz szanowny, dorosły prowadzący. Dyskusja przyjemna, momentami dość ponura, chętnie zagości w waszych odtwarzaczach / iPod’ach / komputerach :)
[czas trwania 30:00 minuty, 27.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

18 komentarzy

Odc. 27 – Nightwishowo-rekomendujący

Dziś o Nightwish, znanym fińskim zespole, który jest dla mnie bardzo istotny. Prezentuję wam muzykę, na której właściwie się wychowałem. Próbuję przekonać słuchaczy do muzyki danego gatunku, zamieszczam fragmenty piosenek z różnych płyt grupy. Prezentuję historię Nightwish oraz moją historię związaną z zespołem. Odcinek, dostępny również w wysokiej jakości (kompresja bezstratna FLAC). Zapraszam do wysłuchania :)
[czas trwania 24:00 minuty, 21.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy

Odc. 26 – Urodzinowo-dorosły

Odcinek, w którym nie występuję w roli prowadzącego. Moc życzeń od moich znajomych, Tajemnicza Panna zadająca życiowe pytania dorosłemu już podcasterowi, dużo humoru, niekoniecznie ambitnego i o wiele więcej! Zapraszam na 26 odcinek podcastu, który jak widzicie pojawia się chwilę przed Dniem Kobiet, dniem moich osiemnastych urodzin. Impreza urodzinowa – Lublin, Klub Tektura, 13 Piątek. Zapraszam! ;)
[czas trwania 20:00 minut, 18.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

11 komentarzy