indywidualni.org


Archiwum dla:  czerwiec, 2011


Odc. 123 – Duch na Floriańskiej

Spacerując w okolicach Rynku zauważyłem wielu ludzi zgromadzonych wokół grupy muzyków. Jak się później okazało na rogu Floriańskiej grał Duch – akustyczny, alternatywny zespół z Krakowa. Zapraszam na krótki wywiad i zapoznanie się z twórczością tej fantastycznej grupy. W obecnym składzie grają od początku 2010 roku. Mają za sobą występy m.in. w TVP, radiowej Trójce, Operze Krakowskiej.
[czas trwania 10:00, 11.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy

Odc. 122 – Zbyszek Kowalczyk (Noc Kultury)

Fragment koncertu Zbyszka, który odbył się w ogródkach piwnych Wareckiej podczas Nocy Kultury w Lublinie. Teoretycznie mógłbym na sumę nałożyć kompresor, ale redakcja jest przeciwna zabijaniu dynamiki. Pół godziny wesołego grania, nieraz weselej nieraz poważniej. Pomimo przeciwności losu nagranie ląduje na serwerze. Zapraszam do wysłuchania twórczości znakomitego lubelskiego muzyka.
[czas trwania 30:00, 34.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

Brak komentarzy

Odc. 121 – Noc Kultury 2011

Krótka relacja z tegorocznej Nocy Kultury w Lublinie. Jeti, Ewelina, Stare Miasto nocą. Zastanawiam się jeszcze nad wydaniem całego koncertu, którego fragment pojawia się w odcinku. Jak to w Nocy Kultury – nieco hałaśliwie w tle, miliard możliwości, z których tak naprawdę niewiele można wybrać. Jeti dziś podchodzi do zagadnienia krytycznie, swoją drogą można nadmienić, iż obchodził wówczas swoje urodziny.
[czas trwania 20:00, 18.3 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze