indywidualni.org


Odc. 121 – Noc Kultury 2011

Krótka relacja z tegorocznej Nocy Kultury w Lublinie. Jeti, Ewelina, Stare Miasto nocą. Zastanawiam się jeszcze nad wydaniem całego koncertu, którego fragment pojawia się w odcinku. Jak to w Nocy Kultury – nieco hałaśliwie w tle, miliard możliwości, z których tak naprawdę niewiele można wybrać. Jeti dziś podchodzi do zagadnienia krytycznie, swoją drogą można nadmienić, iż obchodził wówczas swoje urodziny.
[czas trwania 20:00, 18.3 MB ]
 


 http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=129

♫ [ plik ]  Pobierz odcinek!

| Open Player in New Window

  

 • Bardzo pozytywny odcinek. W sam raz na słoneczny dzień. Dzięki!

 • Panna eM

  Jeti, swoje uwagi możesz skierować do organizatorów, przynajmniej będzie to miało jakiś skutek (uwierz mi, mili ludzie, na pewno Cię wysłuchają).
  A podział na dzielnice był na Wigilii Nocy Kultury – akurat reggae było na os. Widok.
  Poza tym podział na dzielnice wcale nie jest takim genialnym pomysłem – bez niego możesz pójść na pięć minut jednego koncertu, by zaraz później zmienić swoje miejsce pobytu i iść na zupełnie inny koncert. Jeśli jest podział na dzielnice i np. scena reggae jest na Widoku a scena rockowa na Czechowie to chujnia z grzybnią. (np. 19-20 jest fajny koncert na scenie reggae, 20-21 na Czechowie, a o 21 znów na reggae i już z czegoś musisz zrezygnować. Gdy wydarzenia są skondensowane, to nie masz takiego problemu, bo np. z Placu po Farze na Litewski masz pięć minut do przejścia ;D)
  A z tego co słyszę byliście obok WBP, mogliście mnie odwiedzić! (byłam na parkingu Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS) Zapamiętam to! *foch*

 • Nasza Maryna tańczy :) Pozytywnie.

 • Dobree :) Fajnie się słucha, świetny odcinek ;)