indywidualni.org


Archiwum dla:  styczeń, 2009


Odc. 21 – Epicko-górnolotny

Dziś odcinek z Rafałem, moim wieloletnim kolegą, a przy okazji zwycięzcą konkursu literackiego. Swoim opowiadaniem „Nie dotrzymał słowa” wyprzedził konkurencję o wiele jednostek odległości. Autor zgodził się przeczytać swój utwór na łamach Podcastu Indywidualnego. Przy okazji krótka rozmowa na różne, niezbyt powiązane ze sobą tematy. Zapraszam po posłuchania smutnego i pięknego zarazem odcinka.
[czas trwania 22:33 minuty, 20.6 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

21 komentarzy

Odc. 20 – Komunikacyjno-międzyludzki

Dziś odcinek w stylu pierwszych odcinków podcastu Indywidualnego. Rozprawiam o sposobach komunikacji międzyludzkiej, wymieniam zalety i wady. Przekazuję dlaczego powinniśmy przywiązywać wagę do rzeczywistych, żywych rozmów. W odcinku dwie świetne piosenki, jedna zasłyszana u Radka, druga autorstwa dawnego gościa podcastu. Podkłady chyba trochę za cicho, odcinek jest dość głośno zmiksowany;)
[czas trwania 26:14 minuty, 24.0 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

13 komentarzy

Odc. 19 – Rzeczowo-dyskusyjny

Dziś z panną Dorotą i Wasilem rozprawiamy o wadach edukacji gimnazjalnej i wydarzeniach kulturalnych Lubelszczyzny. Następnie Dorota i jej przygoda z polskim podcastingiem, koncerty w Lublinie w ’09, przekroczenie progu dorosłości, poezja Topura, konkurs podcastowy, polecana książka + kilka luźnych rozmów. Wbrew pozorom tematu przewodniego właściwie nie było, jestem po prostu niezłym realizatorem :)
[czas trwania 30:00 minuty, 27.4 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

12 komentarzy

Odc. 18 – Zapychająco-samotny

W związku z dość niestandardową sobotą, która właśnie minęła nie mam odcinka tematycznego. Zamieszczam szybko stworzony odcinek zapychający. Nagrałem go samotnie, praktycznie bez montażu (podkłady grały sobie w moich głośnikach). Tak czy inaczej zapraszam na 15 minut monologu o życiu i polskich podcastach. W sumie to całkiem przyjemnie się słucha. Za tydzień obiecuję poprawę! ;)
[czas trwania 15:24 minuty, 14.1 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

7 komentarzy

Odc. 17.5 – Podsumowująco-sylwestrowy

Podsumowanie minionego roku! Pierwsza część nagrania to moje nagrane przed paroma dniami słowa dotyczące podcastingu, planów na przyszłość, opisy minionych wydarzeń. Następnie krótki niepublikowany materiał z Lublin United Nations. Co więcej? Spotkanie z gośćmi podcastu, rozmowy pośród kamieniczek renesansowego Lublina, wyjazd i wspólny Sylwester! Śpiewy, życzenia, jednym słowem coś dosyć pozytywnego :)
[czas trwania 22:53 minuty, 20.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

20 komentarzy