indywidualni.org


Archiwum dla:  maj, 2010


Odc. 78 – The Rasmus  (sezon III)

Blog artystyczny Parabola bez wierzchołka, skupiający najznamienitszych gości Indywidualnego już w sieci! [ blog.indywidualni.org ]

Zapraszam na jeden z ostatnich odcinków muzycznych – zapis koncertu fińskiego The Rasmus, który to zespół wystąpił na początku maja w Lublinie w ramach Kozienaliów. Rozpoczynamy nowy sezon moi drodzy, trzeci już sezon podcastu Indywidualnego. Aha, co ważne, tak naprawdę nie jesteśmy fanami The Rasmus…
[czas trwania 30 minut, 27.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

Brak komentarzy

Odc. 77 – Wehikuł czasu

To już minęło, ten klimat, ten luz |  Wspaniali ludzie nie powrócą |  Nie powrócą już…
śpiewał Rysiek. Cóż, nie wiem czy wiecie, ale pewien etap w moim życiu został zakończony i odchodzi w przeszłość. Około miesiąca temu ukończyłem I LO w Lublinie. Zapraszam wraz z gośćmi na dość złożony mix. Nagrania archiwalne, nagrania świeże – przekrój wszystkiego co istotne, począwszy od roku 2007.
[czas trwania 50:00, 57.2 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

4 komentarze

VC #3 – Time to say goodbye

Trzy lata za nami moi drodzy. Nieraz te mury były mi miłe, nieraz zwyczajnie denerwowały. Korytarze choć klimatyczne i magiczne w pierwszych dwóch latach nauki, z czasem zaczęły sprawiać wrażenie jedynie hałaśliwych miejsc spotkań, często niezbyt interesującej młodzieży. Tak czy inaczej I LO w Lublinie za mną, będę wspominał dobrze.
Realizacja:  M-Film – Wytwórnia Filmów Lublin.  (w kanale RSS wersja iPod ready)
[czas trwania ~3:00, 28.9 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

8 komentarzy

Odc. 76 – In the Dark

Wyobrażacie sobie jak przerażający może być spacer po gęstym lesie w środku nocy? Anna & Krzyś wybrali się ostatnio na przechadzkę pośród mroku i gęstwiny i stwierdzili, że podzielą się fragmentem swoich przeżyć. Podcast headphones only czyli polecamy słuchać jedynie na dobrych słuchawkach, w skupieniu i ciszy. Przy okazji – komentujący, proszę nie psuć ludziom zabawy. Podziękowania dla nietylkodlaorlow.com.
[czas trwania 7:00, 8.06 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy