indywidualni.org


Odc. 77 – Wehikuł czasu

To już minęło, ten klimat, ten luz |  Wspaniali ludzie nie powrócą |  Nie powrócą już…
śpiewał Rysiek. Cóż, nie wiem czy wiecie, ale pewien etap w moim życiu został zakończony i odchodzi w przeszłość. Około miesiąca temu ukończyłem I LO w Lublinie. Zapraszam wraz z gośćmi na dość złożony mix. Nagrania archiwalne, nagrania świeże – przekrój wszystkiego co istotne, począwszy od roku 2007.
[czas trwania 50:00, 57.2 MB ]
 

 • Dla audiofilów:  kompresja bezstratna FLAC, format Apple Lossless
 • Muzyka:   Koras „Farewell Ballad” (Zakk Wylde);   Kamil & Koras „Biały Miś” (Mirosław Górski);   Koras „Feel Free”;   Jeti „Hej kobieto” (Strachy na Lachy);   Kamil & Koras & Jeti „Diana” (Paul Anka);   Jeti „Nikt tak pięknie, nie mówił, że…” (Pidżama Porno);   Aga & Koras „Knocking on heaven’s door” (Bob Dylan);   Aga „Eva” (Nightwish);   89’kelvins „Ice Floe” (voc. Aga);   Aga & Ada & Paula & Fryc & Jeti & Koras & Michaś & Wasil & inni:   „Człowiek z liściem na głowie” (Elektryczne Gitary),   „Zombie” (The Cranberries),   „If You’re Going to San Francisco” (Scott McKenzie);   Frithjof Brauer „278 meters away”


 http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=83

♫ [ plik ]  Pobierz odcinek!

| Open Player in New Window

  

 • Tak w gwoli ścisłość… ten Jeti to wcale zajebiście nie śpiewa xDD
  Będzie mi brakować tej klasy…

 • Przyjemny odcinek. Jak słucham Indywidualnego to zawsze trafiam na jakiś kontrowersyjny odcinek ;)

  My po liceum mieliśmy plany spotykać się co jakiś czas itd. Wszyscy się rozjechali i dupa ;)

 • Łał. Wspominałem już, że Indywidualny to mój najulubieńszy podcast? Pewnie tak ;)
  Własnie tego typu odcinki, takie osobiste i od serca, w których mnóstwo ludzi bierze udział, są czymś, co tak bardzo wyróżnia Indywidualny spośród innych podcastów. I są w nim rozmowy, takie naturalne, takie niespieszne. No i klimat – nie zapominajmy o klimacie! Do tej pory nie mam pojęcia w czym tkwi magia sporej części odcinków tego podcastu.
  Maturka, koniec liceum – mnie to czeka dopiero za rok. Zobaczymy czy będę w stanie dorównać mistrzowi i też kiedyś zrobić taki odcinek.

 • E tam. Dzień przed maturą z matmy posklejałem pierdoły nagrane w ostatnich dniach szkoły, trochę utworów w wykonaniu moim i znajomych. Całość zmiksowałem i oto odcinek. 7 godzin montażu, przygotowania niewiele, choć muszę stwierdzić, że jest całkiem przyjemnie :)