indywidualni.org


Archiwum dla:  czerwiec, 2010


Odc. 81 – Parabola bez wierzchołka

Jak niedawno wspomniałem nowy indywidualny projekt znajduje się już w sieci. Mowa o blogu artystycznym → Parabola bez wierzchołka. Odcinek to krótka, bardzo swobodna rozmowa z końca maja 2010, poświęcona wówczas nowo powstałej platformie publikacyjnej. Materiał czekał aż projekt się rozwinie. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym wpisem oraz z zawartością całej nowej, indywidualnej platformy.
[czas trwania 10:00, 9.17 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

1 komentarz

Odc. 80 – Michael Jackson

Rok temu umarł Król Popu. Gdy moi znajomi powtarzali „on nie żyje” ów słowa powtarzał cały świat. W październiku roku 2009 miałem okazję być na premierze dokumentalnego filmu Michael Jackson’s This Is It, ukazującego kulisy planowanej trasy koncertowej, która niestety musiała zostać odwołana. Wtedy też wraz z grupą znajomych nagraliśmy ten odcinek podcastu. Czekał prawie rok na publikację.
[czas trwania 10:00, 9.22 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

6 komentarzy

Odc. 79 – Gdy słońce wschodzi

Czasem życie staje się jednostajne i potrzeba pewnej odmiany, niecodziennej wycieczki. Zapraszam na relację z wyprawy w poszukiwaniu pierwszych promieni słońca. Redakcja w osobach mojej, Wasila oraz Jetiego przemierza mokre łąki, aby zbliżyć się do otaczającej nas natury. Odcinek dość oryginalny, swobodny, maksimum słów, minimum muzyki. Coś dla koneserów podcastu, szczególnie pierwszego sezonu.
[czas trwania 30:00, 27.5 MB ]  Czytaj dalej… / słuchaj on-line →

Załącznik:  Pobierz odcinek!  (bezpośredni link do pliku)

5 komentarzy