indywidualni.org


Odc. 13 – Gówniano-mikołajowy

Świat wypełniony wszechobecnym, kulturowym gównem nie jest nam wszystkim obcy. Są jednak ludzie z niezwykle dużym dystansem, zakochani w nietypowych dziełach sztuki i wszelkich pochodnych, na przykład f'(x), g'(x) … hah, taki *żart*. Mówiąc krótko z Wasilem i panną Dorotą rozmawiamy na tematy związane z powszechnym gównem, tandetą, CAMP’em. 40 minut charakterystycznego humoru i podejścia do świata.
[czas trwania 41:51 minuty, 38.3 MB ]

 
Wykorzystane utwory:

Wspomnieliśmy o adresach:

 
*  Kontakt z autorem podcastu! Napisz do mnie list!
*  Ściepa, czyli dorzuć pan złotówkę na nagrywanie!

 

 http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=14

♫ [ plik ]  Pobierz odcinek!

| Open Player in New Window

  

 • Wasil

  jeszcze pare słów – tak się złożyło, że divine oprócz śpiewania, zajmowała się graniem – i to właśnie u johna watersa. To ona jest na zdjęciu z lewej. W środku boski Ridż, z prawej Tim Curry jako Frank N Furter.

  http://www.film.org.pl/prace/camp/sontag.html

  tu wspomniany (zdaje sie mocno subiektywny) ranking filmów campowych, jak i pare słów o samym campie.

  http://pl.youtube.com/watch?v=Xp7dWnLQWXE

  a tu ‚moda na suke’ – najfajniejsza przeróbka mody :D

  baj de łej – tematyka campu została ledwo liźnięta i głęboko nad tym ubolewam. w sumie zajęliśmy sie po prostu wszystkim, co chujowe :D

 • 3cooh

  niby temat o gównie a bardzo konkretny. podziwiam wiedze na te tematy bo odcinek wyszedl nadzwyczajnie ciekawy moim zdaniem. to nie prawda ze jestescie naszymi mistrzami idiotyzmu ;p

 • Dziękuję mamo xD
  Odnoszę wrażenie, że bardziej ironicznego odcinka zrobić się nie dało. Kocham ten nasz humor^^

 • rzypo

  Pozdrawiam fanów mody na sukces xD odcinek ciekawy ;) pozdrawiam ;)

 • Zdzisiek

  Zupełnie przypadkowo jakiś czas temu trafiłem na Twojego bloga, a potem na ten podcast i powiem, że fajna sprawa (:
  Dzisiejszy to chyba jeden z lepszych odcinków jakie tu były (:
  Pozdrawiam i czekam na następne, m.in. te z Wasilem i Dorotą!

 • :)

  Dzięki, dzięki,
  że poprawiliście mi humor.
  że zachęciliście do spróbowania „Mody na Sukces”
  Dzięki za ten podcast.
  I tyle.

  Pozdrawiam! :)

 • Dorota

  pokój, miłość, moda na sukces.

 • Bardzo pozytywny odcinek – plenerowe wyjścia służą podcastowi na plus :) Pomimo „gównianego” tematu słuchało się lekko i przyjemnie ;)

  Pozdrawiam

 • anna

  No, no, coraz bardziej pro się robi ten podcast:) No i Wasillo – mistrz w gównianych sprawach.

 • Dorota

  tak sobie jeszcze pomyślałam, że Wasila Babcia Janina (nie ta sama, co moja, niestety) nie mogła widzieć pierwszego odcinka, bo w Polsce puszczają od odcinka nr 300 bodajże.
  No chyba, że masz babcię w usa, cwaniaczku ;o
  ;)

 • Słychać, ze nieźle się bawicie a i po komentarzach widać, że rówieśnikom się podoba. Osobiście wole te „indywidualne” epizody. Nawet ty sam kilkukrotnie zaznaczasz, ze nie wiesz o czym twoi współrozmówcy opowiadają. Może warto im zaproponować tworzenie własnego podcastu? W tym odcinku i tak mało było cię słychać. Reasumujac. Jako jeden z mniejszości, lub jako jeden z tych, co nie boją się napisać słów krytyki powiem, że ledwo dociągnąłem do końca.
  Koras! To twój podcast i rób tak, by utożsamiać odcinki ze sobą. Jeśli chcesz być tylko realizatorem albo jeśli całkowicie odpowiada ci taka forma i treść, to nie słuchaj tego, co tu powiedziałem. Po prostu bądź sobą ze świadomością, że „Indywidualny” i „Koras” kojarzone będą z tym, co w podcaście się znajdzie. Pozdrawiam

 • Odcinek bardzo, bardzo dobry (przynajmniej pierwsze 30 minut, potem – szczerze – nędza ^^), choć mało Korasowaty, na co już zwrócono uwagę. Żart genialny.

  A Dorota ma bardzo miły głos… :)

 • Hmm, niedługo nagram coś tylko i wyłącznie mojego. Mam już temat i powoli szukam muzyki jakiejś klimatycznej. W każdym razie trochę mieszam, żebym przeplatał się czasem z głosem niewiasty, kolegi czy osoby mi znajomej, bo samotne takie smęcenie jest ok, ale nie w nadmiarze :)

 • Kaczi

  A wiec :] Jak nasz wspanialy internet pokazuje, „Polonia 1 to jedna z pierwszych w Polsce komercyjnych telewizji” a nie pierwsza :>
  Ponadto trzeba chyba zauwazyc, ze porno nie zaczyna sie tam o 20, a dopiero „22:45 – Erotyczna giełda”. :]

  PS. Graba kazal mi to tu napisac :0

 • Cóż.
  Wypadałoby wypowiedzieć się na temat odcinka, którego przesłuchałem.
  Na wstępie, chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić pannę Dorotę. Nie ma nic lepszego niż usłyszeć wspaniały kobiecy głos w poniedziałkowy poranek.
  Co do spraw technicznych – było dobrze, nie zanudziłem się, zdecydowanie, Korasie mój drogi, służy Ci towarzystwo innych ludzi. Cóż, nie każdy może wieść żywot samotnego podcaster ;).
  Co do spraw czysto technicznych, technicznych nie mam żadnych zastrzeżeń, było dobrze, rozwijasz się (według mnie) w dobry kierunku.

  Co do tematyki:
  Moda na Sukces? Babcia od lat ogląda, wydaję mi się, że w 2012 skończą nadawać Modę na Sukces, to będzie ten domniemany koniec świata.
  Jeszcze coś powiem na temat Rocky Horror Show. Wspaniały, wspaniały musical (to jako fan musicali). Ostatnio (rok temu), przestali go „nadawać” w Chorzowski Teatrze Rozrywki (bodajże). Ale jeśli ktoś kiedyś będzie miał okazję to serdecznie polecam! (szczególnie brodwayowskie obsady).

  Dobra idę w kimę ;[.

  UWAGA, Martin wydał odcinek, Allah Abbar :D

  Pozdrawiam
  De Pietro

 • Alejandra Narciso

  Powinniście coś tu jeszcze wspomnieć o najbardziej kiczowatym i najgorszym reżyserze świata-Edzie Woodzie i jego arcydziełach pokroju „Plan 9 z kosmosu”…