indywidualni.org


Odc. 91 – Cieszanów Rock Festival

Ostatni festiwal w tym sezonie zaliczony. Dziś wspomnienia cieszanowskie, czyli głos przejmują Paula, Ewelina, Jeti, Kamil i kilka osób pobocznych. Marta i Ada niestety nie uczestniczyły w nagrywaniu odcinka. Przed czym mogę przestrzec? Dużo wulgaryzmów, niedbała forma, dużo krzyku. Tapczan, który jest na zdjęciach przyniosłem z Chochorem z wysypiska śmieci. Poszukuję dziewczyny z 3. zdjęcia!
[czas trwania 40:00, 37.0 MB ]
 


 http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=98

♫ [ plik ]  Pobierz odcinek!

| Open Player in New Window

  

 • 21 sierpnia 2010 – Closterkeller koncertowo: Dobre zdjęcia z koncertu zespołu Closterkeller. Trzeba przyznać, że się Anja trzyma nieźle!

 • Leon vel. Andrzej

  Dziewczyna z trzeciego zdjęcia to Ola, która mieszka w miejscowości, która jest względnie Cieszanowa niedaleko, nazwy której za diabła nie mogę sobie przypomnieć. Hah, nie tylko ty jej poszukujesz. ;)

 • Staszewski

  dziewczyna ta mieszka w miejscowości Narol.

 • Wiem w jakiej miejscowości mieszka. Poszukuję Oli, bo chciałbym podesłać jej zapis jej występu na małej scenie.

  Strefa Aktywności [zdjęcia]: facebook.com/album.php?aid=247243&id=295480485863

 • Grzesiek

  Koras, zacny odcinek.

  Przyznam szczerze, że mam uczulenie na Twój głos (bez urazy – tak już bywa : ), ale ostatnich wakacyjno-festiwalowych odcinków słucha się naprawdę z przyjemnością. Nie przestawaj nagrywać! :)

 • Pingback: Parabola bez wierzchołka()

 • shiezada

  świetny odcinek :)miło się słucha i w ogóle super pomysł:] pozdrawiam ,bo w któryś dzień się dołączyłam do wspólnego śpiewania a gronie lastowym ;D

 • Iwona

  Jestem zszokowana tym nagraniem.. Jeżeli chodzi o mnie to super się bawiłam, o wiele lepiej niż na woodstocku. Według mnie były też lepsze zespoły, akurat bardziej pod mój gust:) Od Cieszanowa nie można też za wiele wymagać, bo jest to mniejszy festiwal, mniej znany itp. Jeśli ktoś twierdzi, że nie miał co robić w Cieszanowie to śmiać mi się chce:) Proszę sobie spojrzeć na strefę aktywności na stronie festiwalu.. Woodstock sponsorowało np Allegro, pieniądze są też z procentu z wielkiej orkiestry. Myślę, że Cieszanów ma szanse bardziej rozwinąć skrzydła!:) Ciesz się z tego co masz, bo nigdy nie wiesz co przyniesie czas! :) Pozdrawiam pozytywnie nastawionych!