indywidualni.org


[reklama]  Przegląd Muzyki Różnej Staś 2012

Znany jest już termin tegorocznego Przeglądu Muzyki Różnej „Staś”. W tym roku Przegląd odbędzie się 30 listopada. Gwiazdą jest zespół Tipsy Train. Redakcja podcastu została zaproszona jako patronat medialny, więc po raz 5 (sic!) możecie liczyć na swobodną relację z Przeglądu! Tymczasem stworzyłem reklamę audio.

Przegląd Muzyki Różnej „Staś” w I LO w Lublinie narodził się w 1988 roku w niejasnych okolicznościach, zmieniającego się ustroju politycznego naszego kraju. Z początku traktowany jako przedłużająca się, głośniejsza dyskoteka, z roku na rok rósł w siłę i żył dostatniej, dzięki uprzejmości firm, sklepów, banków i innych ludzi rozumiejących, że młodzi ludzie to nie tylko ćpanie i chlanie.

Przegląd to niezwykła szansa dla młodych kapel na zaprezentowanie swoich umiejętności przed profesjonalnym jury oraz pełną entuzjazmu publicznością. Dodatkowo kuszące nagrody przyciągają zawsze pasjonatów tworzenia muzyki. Na Stasiu jako gwiazda wieczoru występował już zespół Voo Voo, Pink Freud, Armia, Maleo Reggae Rockers, 2Tm 2,3, Krzysiek Zalewski, White Crow i wielu innych. Tak jest od lat.

Najważniejszym momentem w życiu „Stasia” okazała się współpraca z Radiem Lublin, które stało się fundatorem głównej nagrody w postaci sesji nagraniowej dla zwycięskiego zespołu. Jeżeli dodamy do tego stałą współpracę z profesjonalnym akustykiem i wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, otrzymamy obraz wydarzenia, które ma swoje stałe miejsce na kulturalnej mapie naszego miasta.

 
→   Więcej informacj na stas.lo01.pl  &  last.fm (dołącz!)  &  fb.
       Podcast Indywidualny jest oficjalnym patronem medialnym imprezy.
       Licencja reklamy audio: domena publiczna

 

[podcast]http://podcast.indywidualni.org/go.php?id=147[/podcast]